KONST / Litografier / Färglitografi 14739182
nr 1473 9182
Färglitografi
signerad, numrerad 122/500, daterad -97. Färglitografi, bildmått: 53x38, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:31:35
100 kr
150 kr
200 kr